

ПОСЕТЕТЕ ОЩЕ СПЕЦИАЛИЗИРАНИ ПОРТАЛИ ОТ ГРУПАТА

16.07.2026 | Откриха новото разширение на Индустриална зона "Загоре" в с. Еленино
16.07.2026 | FIA беше домакин на първото специализирано изложение за доставчици в термоядрената индустрия
16.07.2026 | Новият проект EuroCZFactory ще укрепи европейския капацитет за производство на PV компоненти
16.07.2026 | В Австрия заработи един от най-големите хибридни ВЕИ комплекси в Европа
16.07.2026 | Търговията на ЕС с редкоземни елементи бележи ръст през 2025 г.



София Тех Парк и Фонд на фондовете (ФнФ) ще предлагат специализирани консултации за малки и средни предприятия (МСП) като част от редовните нетуъркинг закуски на научно-технологичния парк. Това стана ясно по време на първото изданието на събитието за 2025 г., което се проведе на 23 януари в зала The Venue в сграда Инкубатор.
Индивидуалните консултации ще се предоставят след традиционната закуска, която свързва предприемачи, представители на стартиращи компании, учени от Лабораторния комплекс на София Тех Парк, институции и хора с идеи за иновативни продукти и услуги.
Следващото събитие ще се проведе в края на февруари т. г. Експерти от ФнФ ще предоставят специализирана информация и възможности за кандидатстване по различни програми в подкрепа на бизнеса и за обучения, ще предоставят насоки за попълване на документацията, ще осъществяват връзки с инвестиционни посредници и други институции. Консултациите ще се провеждат по предварително подадена заявка към екипите на София Тех Парк и ФнФ.
На първата нетуъркинг закуската за годината своите продукти и услуги пред присъстващите представители на бизнеса и научната общност представиха ФнФ, Cloud Office и Dr. Emil Benatov & Partners. Петър Стоянов представи свое обучение за развитие на лидерски умения, креативност и увереност при презентиране.
През февруари т. г. София Тех Парк ще стартира своята кампания по случай 10 години от откриването на първия научно-технологичен парк в България. В рамките на кампанията ще бъдат представени успешни примери и постижения на компании, които са били или са част от екосистемата на парка, както и на научни звена от Лабораторния комплекс.
Следващата нетуъркинг закуска на София Тех Парк ще се състои на 28 февруари 2025 г. Можете да заявите желание за участие като презентатори тук.
Източник: София Тех ПаркКлючови думи: София Тех Парк ФнФ МСП
Област: Бизнес
ИАНМСП организира участие на българската мебелна и дървообработваща промишленост в DREMA 2026
40 български компании взеха участие в GITEX Europe 2026 с подкрепата на ИАНМСП
София Тех Парк създава централен хъб за трансфер на технологии и знания между науката и бизнеса
Българо-бразилски бизнес форум с B2B срещи ще се проведе на 21 юли в София
ИАНМСП организира национален щанд на electronica 2026
АБОНИРАЙТЕ СЕ за единствения у нас тематичен бюлетин
НОВИНИТЕ ОТ БЪЛГАРСКАТА ИНДИСТРИЯ
на специализирания портал IndustryINFO.BG.
БЕЗПЛАТНО, професионално, всeки ден на вашия мейл!
15.07.2026 | Hydrogenera ще си партнира с естонската Stargate Hydrogen за ускорено навлизане на водорода в европейската индустрия
15.07.2026 | Microchip предоставя безплатен достъп до компилаторите MPLAB XC и развойната среда MPLAB ML
15.07.2026 | Нов доклад на ABB показва как увеличение на ефективността на двигателите с 0,2% може да доведе до големи финансови ползи
15.07.2026 | Обединеното кралство води убедително в Европа по броя на стартъпите еднорози
14.07.2026 | WIPO представи ръководство за МСП с фокус върху пресечната точка между AI и интелектуалната собственост

15.07.2026 | Hydrogenera ще си партнира с естонската Stargate Hydrogen за ускорено навлизане на водорода в европейската индустрия
15.07.2026 | Microchip предоставя безплатен достъп до компилаторите MPLAB XC и развойната среда MPLAB ML
15.07.2026 | Нов доклад на ABB показва как увеличение на ефективността на двигателите с 0,2% може да доведе до големи финансови ползи
15.07.2026 | Обединеното кралство води убедително в Европа по броя на стартъпите еднорози
14.07.2026 | WIPO представи ръководство за МСП с фокус върху пресечната точка между AI и интелектуалната собственост
Действителни собственици на настоящото издание са Теодора Стоянова Иванова и Любен Георгиев Георгиев
ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ И ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ
Условия за ползване
Изисквания и условия за реклама
Карта на сайта
© Copyright 2010 - 2026 ТИ ЕЛ ЕЛ МЕДИА ООД. Всички права запазени.