Industry Info  

Стартира продажбата на билети за изложението ЕКСПОМЕБЕЛ 2025

17.01.2025   |   Начало»Събития
Редактор
Мира Станкова
Мира Станкова
Мира Станкова Редактор
Мира Станкова

Билетите за тазгодишното издание на специализираното изложение за мебелната индустрия ЕКСПОМЕБЕЛ са пуснати в продажба, съобщиха организаторите от Интер Експо Център. От 18 до 21 февруари 2025 г. изложението отново ще събере в София компании от сферите на обзавеждането, интериора и дизайна.

За момента в ЕКСПОМЕБЕЛ 2025 участие са заявили над 100 компании от България и чужбина. С настъпването на новата година интересът към участие се засилва и още компании изявяват желание да се включат с щандове, споделиха организаторите.

Изложението се организира съвместно от Интер Експо Център и Браншова камара на дървообработващата и мебелната промишленост (БКДМП).

Билети за посещение на ЕКСПОМЕБЕЛ 2025 г. можете да закупите тук.

Билетът за ЕКСПОМЕБЕЛ 2025 дава възможност на посетителите да посетят и успоредно провеждащото се изложение СИХРЕ, насочено към ХоРеКа сектора.

Съпътстващата програма на ЕКСПОМЕБЕЛ и тази година ще предложи десетки презентации, браншови събития и конкурси. "Радваме се, че и през тази година си партнираме с два ключови формата", споделиха организаторите. Това са дългоочакваните от цялата гилдия на мебелния сектор, интериорния и продуктовия дизайн награди Dibla Design Awards и Българска мебел на годината.

На 18 февруари с наградите Българска мебел на годината ще бъдат отличени най-добрите български модели мебели в две основни и 7 подкатегории, а на 19 февруари ще се проведе церемонията Dibla Design Awards. "Dibla Design Awards – най-голямото и престижно събитие за интериорен и продуктов дизайн у нас – се завръща с още по-мащабна визия и изцяло обновена концепция", споделят организаторите от dibla.com. Крайният срок за подаване на кандидатури за Dibla Design Awards е 1 февруари 2025 г.

     
Източник: Интер Експо Център

Ключови думи: Интер Експо Център   ИЕЦ   ЕКСПОМЕБЕЛ   мебелна индустрия  

Област: Предстоящо  

Fanuc
ABB Bulgaria
FANUC
Подобни статии

JYSK инвестира 45 млн. евро в новото разширение на логистичната си база в Индустриален парк София – Божурище


Ротек представя последните иновации от Rockwell на българския пазар в рамките на ROKTech Forum в ИЕЦ на 26 март


Възможност за финансиране на проекти за модернизация на производствени МСП от мебелния и строителния сектор


Зелените енергийни технологии отново ще са на фокус по време на Архитектурно-строителна седмица 2026


Билетите за Архитектурно-строителна седмица 2026 вече са в продажба

Schneider Electric
ЦИЕС
БЪЛГАРСКИ ТЕХНИЧЕСКИ КАТАЛОГ
СПМ Инструмент България ЕООД

АБОНИРАЙТЕ СЕ за единствения у нас тематичен бюлетин
НОВИНИТЕ ОТ БЪЛГАРСКАТА ИНДИСТРИЯ
на специализирания портал IndustryINFO.BG
БЕЗПЛАТНО, професионално, всeки ден на вашия мейл!


Аутомотив Клъстер България
Последно от Събития

17.06.2026   |   Защо осветлението все още се подценява от масовия потребител и как това може да се промени


17.06.2026   |   Нови технологични решения показаха учените от БАН на форума "Наука за бизнес"


17.06.2026   |   Започна регистрацията за участие в най-голямата техническа конференция на Microchip в Европа


16.06.2026   |   Изкуственият интелект в индустриалните измервания беше във фокуса на SENSOR+TEST 2026


16.06.2026   |   Силно европейско присъствие на electronica 2026 очакват организаторите от Messe Muenchen

ABB Bulgaria
 
реклама
Аутомотив Клъстер България
Българска Асоциация за Адитивно Производство
Последно от Събития

17.06.2026   |   Защо осветлението все още се подценява от масовия потребител и как това може да се промени


17.06.2026   |   Нови технологични решения показаха учените от БАН на форума "Наука за бизнес"


17.06.2026   |   Започна регистрацията за участие в най-голямата техническа конференция на Microchip в Европа


16.06.2026   |   Изкуственият интелект в индустриалните измервания беше във фокуса на SENSOR+TEST 2026


16.06.2026   |   Силно европейско присъствие на electronica 2026 очакват организаторите от Messe Muenchen

IndustryInfo

Действителни собственици на настоящото издание са Теодора Стоянова Иванова и Любен Георгиев Георгиев

ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ И ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ
Условия за ползване
Изисквания и условия за реклама
Карта на сайта

© Copyright 2010 - 2026 ТИ ЕЛ ЕЛ МЕДИА ООД. Всички права запазени.

  ФИРМЕНА ПУБЛИКАЦИЯОНЛАЙН СЪБИТИЯБизнесИндустриално видеоПредстоящоОбяви за работаПроектиОбществени поръчки/ТърговеСъбитияТехнологииЕкспертноКариери
 

ОЩЕ ПОРТАЛИ ОТ ГРУПАТА

IndustryInfo.BG

ПРЕПОРЪЧВАМ МАТЕРИАЛ


 
 
момент...