

ПОСЕТЕТЕ ОЩЕ СПЕЦИАЛИЗИРАНИ ПОРТАЛИ ОТ ГРУПАТА

10.12.2025 | Представители на IAWD се включиха в две събития на БАВ
10.12.2025 | Electrocharge изгражда 200 зарядни станции за електромобили в сътрудничество с Petrol
10.12.2025 | 21-ият Национален иновационен форум представи иновационния потенциал на страната и отличи успешни български компании
10.12.2025 | Според EIBIS 2025 бизнесът в България демонстрира устойчивост и планира нови инвестиции
10.12.2025 | Wacker Chemie закрива над 1500 работни места заради лошите икономически условия в Германия и по света




На 14 януари 2025 г. от 11:30 ч. ще се проведе информационен уебинар за предстоящата осма сесия по програма Eurostars-3/Европейско партньорство за иновативни МСП на Европейската комисия и Еврика.
Уебинарът ще представи условията и възможностите за кандидатстване в осмата покана по европейската програма, която ще бъде отворена от 10 януари до 13 март 2025 г. Финансирането по програмата се отпуска на малки и средни предприятия (МСП) с амбиция да извършват научноизследователска и развойна дейност с цел насърчаването на създаването на пазарно ориентирани иновативни технологии, процеси и продукти.
Българските участници в конкурса имат възможност да получат до 100 000 евро безвъзмездна помощ в рамките на един проект, като се изисква минимум 20% самоучастие. Фирмите могат да кандидатстват в международни консорциуми, съставени от 3 - 4 организации, включително МСП, големи предприятия, университети, научноизследователски организации и др. Задължително е водещ партньор да бъде МСП.
Повече информация програмата вижте тук.
Можете да се регистрирате за участие в информационния уебинар тук.
Източник: EUfunds; Снимка: DreamstimeКлючови думи: Eurostars-3 МСП научноизследователска дейност Еврика
Област: Предстоящо
ИАНМСП стартира нови дейности в подкрепа на бизнеса от Северна България
София Тех Парк обяви конкурс за експерт по дигитална трансформация на МСП в рамките на проекта InnovationAmp
EUIPO предлага на МСП безплатна експертна подкрепа по въпроси, свързани с интелектуалната собственост
Основателят на EnduroSat влиза в Залата на славата на българските предприемачи
Китайската провинция Съчуан организира среща за икономическо сътрудничество в София
АБОНИРАЙТЕ СЕ за единствения у нас тематичен бюлетин
НОВИНИТЕ ОТ БЪЛГАРСКАТА ИНДИСТРИЯ
на специализирания портал IndustryINFO.BG.
БЕЗПЛАТНО, професионално, всeки ден на вашия мейл!
09.12.2025 | AI платформа за анализ на данни в производството взе отличието за екипна иновация в EIT Awards 2025
09.12.2025 | Важните теми за страната се обсъждат днес в София на Powers Summit 2025
08.12.2025 | Испания ще бъде страната партньор на Хановерски панаир през 2027 г.
05.12.2025 | Онлайн семинар запознава с авангардни решения за съхранение на топлинна енергия
05.12.2025 | БТПП отличи фирми, организации и личности по повод 130 години от основаването си
09.12.2025 | AI платформа за анализ на данни в производството взе отличието за екипна иновация в EIT Awards 2025
09.12.2025 | Важните теми за страната се обсъждат днес в София на Powers Summit 2025
08.12.2025 | Испания ще бъде страната партньор на Хановерски панаир през 2027 г.
05.12.2025 | Онлайн семинар запознава с авангардни решения за съхранение на топлинна енергия
05.12.2025 | БТПП отличи фирми, организации и личности по повод 130 години от основаването си
Действителни собственици на настоящото издание са Теодора Стоянова Иванова и Любен Георгиев Георгиев
ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ И ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ
Условия за ползване
Изисквания и условия за реклама
Карта на сайта
© Copyright 2010 - 2025 ТИ ЕЛ ЕЛ МЕДИА ООД. Всички права запазени.