ПОСЕТЕТЕ ОЩЕ СПЕЦИАЛИЗИРАНИ ПОРТАЛИ ОТ ГРУПАТА
16.05.2025 | Европейско събитие на Mazak демонстрира най-новото в лазерната обработка
16.05.2025 | Infineon Technologies придобива автомобилния Ethernet бизнес на Marvell Technology
16.05.2025 | Конгресът EHP 2025 се фокусира върху трансформацията на отоплението в Европа
16.05.2025 | Промени в ЗНИ облекчават процедурите и условията за сертифициране и подкрепа на инвеститорите у нас
16.05.2025 | ТУ – Варна ще бъде домакин на международна конференция за осигуряване на качество в промишлеността
Германо-Българската индустриално-търговска камара, като официално представителство на Лайпцигски панаир за България, организира общ български щанд на международното изложение за поддоставчици на части, компоненти, модули и технологии Z 2025 – Subcontracting Fair от 11 до 14 март 2025 г. в Лайпциг.
Паралелно със Z 2025 – Subcontracting Fair ще се проведе специализираното изложение за инструментално и специално машиностроене INTEC 2025. Двата панаира се провеждат веднъж на две години.
С нарастващия брой изложители и посетители Z – Subcontracting Fair се наложи като едно от най-важните средища за сектора на поддоставчиците в Европа за следните браншове:
В допълнение към изложението традиционно се организира международният кооперационен форум и двустранни срещи CONTACT: Бизнес срещи. За изложителите на Z участието в този форум е безплатно.
Паралелно провеждащото се изложение INTEC се фокусира върху общо и специално машиностроене, производствена техника, машинни елементи, инструменти и принадлежности, металообработване, роботика, автоматизация и др. Самите изложители на INTEC са потенциални клиенти на фирмите, представящи се на изложението Z – Subcontracting Fair.
Z - Subcontracting Fair предоставя добри възможности за представяне на български фирми пред широк кръг от специализирани германски и чуждестранни посетители. Българските поддоставчици на индустрията участват редовно като изложители на панаира Z от неговото създаване през 2000 г. Leipziger Messe предлага преференциални цени за българските фирми – изложители на превърналия се в традиция общ български щанд.
На участващите в организирания от ГБИТК общ български щанд изложители се предоставя безплатно и възможността да презентират своята фирма, продукти и услуги на английски или немски език с продължителност 15 – 20 минути в рамките на организиран в изложбената палата Форум на изложителите.
Можете да заявите желание да участвате в общия български щанд най-късно до 31 октомври 2024 г. За повече информация се свържете с екипа на ГБИТК.
Източник: ГБИТК; Снимка: Leipziger MesseКлючови думи: ГБИТК Leipziger Messe Z - Subcontracting Fair INTEC
Област: Предстоящо
Проучване на ГБИТК се фокусира върху ефектите за бизнеса от влизането на България в Шенген
Конференция в Пловдив ще търси решение на проблема с недостига на кадри
Кои ще са водещите теми на drinktec 2025
Близо 600 000 посетители от цял свят видяха новостите в строителния сектор на bauma 2025
Стартира продажбата на билети за посещение на drinktec 2025
АБОНИРАЙТЕ СЕ за единствения у нас тематичен бюлетин
НОВИНИТЕ ОТ БЪЛГАРСКАТА ИНДИСТРИЯ
на специализирания портал IndustryINFO.BG.
БЕЗПЛАТНО, професионално, всeки ден на вашия мейл!
14.05.2025 | Какви са перспективите за растеж на пазара на биодинамично осветление
14.05.2025 | Осигурете видимост на своя бизнес чрез юбилейното издание на Български технически каталог
13.05.2025 | ИАНМСП и МБВР сключиха споразумение за подпомагане на МСП в Северна България
13.05.2025 | БТПП организира бизнес посещение на български фирми в Мавриций
12.05.2025 | Иновативни технологии за ОВК приложения са сред наградените в конкурса The smarter E AWARD
14.05.2025 | Какви са перспективите за растеж на пазара на биодинамично осветление
14.05.2025 | Осигурете видимост на своя бизнес чрез юбилейното издание на Български технически каталог
13.05.2025 | ИАНМСП и МБВР сключиха споразумение за подпомагане на МСП в Северна България
13.05.2025 | БТПП организира бизнес посещение на български фирми в Мавриций
12.05.2025 | Иновативни технологии за ОВК приложения са сред наградените в конкурса The smarter E AWARD
Действителни собственици на настоящото издание са Теодора Стоянова Иванова и Любен Георгиев Георгиев
ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ И ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ
Условия за ползване
Изисквания и условия за реклама
Карта на сайта
© Copyright 2010 - 2025 ТИ ЕЛ ЕЛ МЕДИА ООД. Всички права запазени.