

ПОСЕТЕТЕ ОЩЕ СПЕЦИАЛИЗИРАНИ ПОРТАЛИ ОТ ГРУПАТА

14.11.2025 | В Габрово се проведе първата работна среща по проект Net Zero SMEs
13.11.2025 | Проучване на DIHK определя германската икономика като стабилна и отворена за международни партньорства
13.11.2025 | Стартира важен воден проект за Габрово и Севлиево
13.11.2025 | АЕЦ Козлодуй ще партнира на четири български университета при подготовката на кадри за ядрения сектор
13.11.2025 | Стартира подготовката за годишния алманах Енерджи Инфо БГ 2026




На 24 август 2023 г. ще се проведе виртуално бизнес събитие с B2B срещи с турски компании от различни сектори "Твоят портал към глобални възможности" ("Your Gate to Global Opportunities"). Организатор на събитието е ABİGEM East Marmara в сътрудничество с Търговската камара на Коджаели, Enterprise Europe Network и Организацията за развитие на малките и средните предприятия и професионални организации за подкрепа на бизнеса от Европа и Турция.
Виртуалните B2B срещи ще предоставят възможност на заинтересованите предприятия да създадат нови контакти, както и да почерпят нови идеи за тенденциите в производството и търговията между България и Турция.
Събитието е предназначено за фирми от секторите:
Участието в събитието е безплатно, като българските фирми, които искат да се включат в него, следва да се регистрират за участие до 21 август 2023 г. тук.
Източник: ИАНМСП; Снимка: DreamstimeКлючови думи: ИАНМСП ABİGEM East Marmara EEN B2B срещи машиностроене енергетика електроника ХВП химическа промишленост
Област: Бизнес
АЕЦ Козлодуй ще партнира на четири български университета при подготовката на кадри за ядрения сектор
Стартира подготовката за годишния алманах Енерджи Инфо БГ 2026
Учени от БАН разработват самопочистващи се повърхности за соларни панели на базата на лазерни технологии
Хенлих предлага иновативните лагери за хранително-вкусовата промишленост на igus
ИАНМСП и BESCO канят на тазгодишното издание на "Алея на славата на българските предприемачи"
АБОНИРАЙТЕ СЕ за единствения у нас тематичен бюлетин
НОВИНИТЕ ОТ БЪЛГАРСКАТА ИНДИСТРИЯ
на специализирания портал IndustryINFO.BG.
БЕЗПЛАТНО, професионално, всeки ден на вашия мейл!
12.11.2025 | Остава месец до крайния срок за регистрация в конкурса "Наградите на БАИТ" за 2025 г.
12.11.2025 | Започват Международните хранителни изложения в Интер Експо Център в София
11.11.2025 | EIT организира уебинар, посветен на адитивното производството
11.11.2025 | Messe Frankfurt разширява изложбеното си портфолио с нов формат за интелигентни сградни технологии
11.11.2025 | Над 1600 компании са заявили участие в productronica 2025
12.11.2025 | Остава месец до крайния срок за регистрация в конкурса "Наградите на БАИТ" за 2025 г.
12.11.2025 | Започват Международните хранителни изложения в Интер Експо Център в София
11.11.2025 | EIT организира уебинар, посветен на адитивното производството
11.11.2025 | Messe Frankfurt разширява изложбеното си портфолио с нов формат за интелигентни сградни технологии
11.11.2025 | Над 1600 компании са заявили участие в productronica 2025
Действителни собственици на настоящото издание са Теодора Стоянова Иванова и Любен Георгиев Георгиев
ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ И ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ
Условия за ползване
Изисквания и условия за реклама
Карта на сайта
© Copyright 2010 - 2025 ТИ ЕЛ ЕЛ МЕДИА ООД. Всички права запазени.