ПОСЕТЕТЕ ОЩЕ СПЕЦИАЛИЗИРАНИ ПОРТАЛИ ОТ ГРУПАТА
30.04.2025 | Уебинар представя отличени европейски стратегии за декарбонизация на отоплителните мрежи
30.04.2025 | Обявиха победителите в конкурса "Най-добър младежки стартъп в България 2025"
30.04.2025 | ИАНМСП кани български високотехнологични МСП да се включат в B2B срещи в Малта
30.04.2025 | МОН стартира изпълнението на програма "Домино 2" за развитие и надграждане на дуалното обучение
29.04.2025 | Възможност за участие в проучване на ЕК относно изясняване на правилата за ИИ моделите с общо предназначение
На 28 юни 2023 г. в рамките на WEBIT Summer Edtion 2023 в София ще се проведе международна конференция на тема "Внедряване на изкуствения интелект в бизнеса днес: Силата на ChatGPT и чатботовете". Организатор на събитието е Изпълнителната агенция за насърчаване на малките и средните предприятия (ИАНМСП) в партньорство с Българската асоциация на софтуерните компании (БАСКОМ).
За поредна година WEBIT Summer Edtion ще се фокусира изцяло върху иновациите и технологичните тенденции, които определят бъдещето в основните индустрии, бизнеса и бъдещето на човечеството, както и напредъка и подобренията на глобално ниво, постигнати чрез технологиите.
Мисията на WEBIT е да развива иновативната екосистема и да направи визията за бъдещето на технологиите и хората, достъпни за по-голяма част от българския бизнес, посочват от ИАНМСП и допълват, че събитието има за цел да събере на едно място представители на публичния и частния сектор за обсъждане на предизвикателствата пред развитието на бизнес климата в България.
В Международната конференция "Внедряване на изкуствения интелект в бизнеса днес: Силата на ChatGPT и чатботовете" ще се включат водещи специалисти в областта на изкуствения интелект. В отворена дискусия по темата участие ще вземат Доброслав Димитров, председател на Управителния съвет на БАСКОМ, Красимир Стоев, софтуер коуч, и Павлин Добрев, директор на Bosch Digital.
Джейсън Уест, водещ английски специалист в областта на изкуствения интелект, ще сподели своя 23-годишен опит в онлайн базирания бизнес – електронна търговия, е-маркетинг, уеб дизайн и др., и ще даде съвети за това как собствениците на малък и среден бизнес да се адаптират към новите реалности, за да бъдат по-конкурентноспособни, като се възползват от новите възможности на изкуствения интелект за повишаване на тяхната онлайн ефективност.
Участието на представителите на българския бизнес в събитието е безплатно, като е необходима предварителна регистрация до 23 юни 2023 г. тук.
Източник: ИАНМСП; Снимка: Webit.FoundationКлючови думи: ИАНМСП БАСКОМ WEBIT Summer Edtion МСП изкуствен интелект ChatGPT чатботове
Област: Предстоящо
ИАНМСП кани български високотехнологични МСП да се включат в B2B срещи в Малта
Възможност за участие в проучване на ЕК относно изясняване на правилата за ИИ моделите с общо предназначение
ТУ-Варна приема докторанти в сферата на ИИ, автоматизацията и мехатрониката по проекта Смарт PHD Lab 5.0
Отворена е втора покана по проекта CIRCULOOS за създаване на нови кръгови вериги за доставки
Организира се участие на български МСП на общ щанд на The Next Web 2025 в Амстердам
АБОНИРАЙТЕ СЕ за единствения у нас тематичен бюлетин
НОВИНИТЕ ОТ БЪЛГАРСКАТА ИНДИСТРИЯ
на специализирания портал IndustryINFO.BG.
БЕЗПЛАТНО, професионално, всeки ден на вашия мейл!
29.04.2025 | Желко Косанович пое временно ръководството на Signify
28.04.2025 | Организира се участие на български МСП на общ щанд на The Next Web 2025 в Амстердам
28.04.2025 | В Ямбол се проведе ежегодното състезание за най-добър млад инсталатор
25.04.2025 | ИАНМСП организира български национален щанд на GITEX Europe 2025
24.04.2025 | TLL Media партнира и участва на международната конференция InnoEE 2025 през май
29.04.2025 | Желко Косанович пое временно ръководството на Signify
28.04.2025 | Организира се участие на български МСП на общ щанд на The Next Web 2025 в Амстердам
28.04.2025 | В Ямбол се проведе ежегодното състезание за най-добър млад инсталатор
25.04.2025 | ИАНМСП организира български национален щанд на GITEX Europe 2025
24.04.2025 | TLL Media партнира и участва на международната конференция InnoEE 2025 през май
Действителни собственици на настоящото издание са Теодора Стоянова Иванова и Любен Георгиев Георгиев
ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ И ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ
Условия за ползване
Изисквания и условия за реклама
Карта на сайта
© Copyright 2010 - 2025 ТИ ЕЛ ЕЛ МЕДИА ООД. Всички права запазени.