ПОСЕТЕТЕ ОЩЕ СПЕЦИАЛИЗИРАНИ ПОРТАЛИ ОТ ГРУПАТА
01.06.2023 | УНСС създава видео обучителна програма за интернационализация на МСП
01.06.2023 | Глобалните инвестиции в чиста енергия се очаква да достигнат 1,7 трилиона долара до края на 2023 г.
01.06.2023 | Forward Green 2023 ще представи платформа за бизнес срещи с възможност за участие на български компании
01.06.2023 | Международната ядрена конференция на БУЛАТОМ ще се проведе от 7 до 9 юни във Варна
01.06.2023 | КАД Пойнт организира базов курс по Revit за ВиК
На 4 април 2023 г. от 16:00 ч. ще се проведе уебинар, посветен на възможностите за развитие на български технологични и иновативни компании на американския пазар. Организатори на събитието са Изпълнителната агенция за насърчаване на малките и средните предприятия (ИАНМСП) и Американската търговска камара в България в партньорство с Посолството на САЩ в България и Българската асоциация на софтуерните компании (БАСКОМ).
Експерти и предприемачи, реализирали се в САЩ, ще споделят своя опит за това какво е необходимо за успешно реализиране на софтуерен продукт или услуга отвъд океана и какви са възможностите за набиране на капитал за инвестиции в САЩ. Ще бъдат представени и стъпките, необходими за получаване на подкрепа за осъществяване на инвестиционни намерения в САЩ.
Сред лекторите ще бъдат Патрик Дайн, главен изпълнителен директор на PSD Global, Елена Янкова, главен изпълнителен директор на New York Soft Landing Center, Лора Крачунова, директор на Scratch Marketing + Media, Петър Атанасов, управляващ директор и вицепрезидент на Scratch Marketing + Media, Виктор Билянски, съосновател на ScaleFocus, Здравко Зравков, директор "Бизнес развитие" в MarketStar / Out2Bound, Павлина Янакиева, основател и главен изпълнителен директор на Bulgaria Innovation Hub, и други.
Участието в събитието е безплатно след предварителна регистрация тук.
Източник: ИАНМСП; Снимка: DreamstimeКлючови думи: ИАНМСП БАСКОМ технологичен сектор
Област: Предстоящо
УНСС създава видео обучителна програма за интернационализация на МСП
В Русе предстои Българо-румънски бизнес форум с B2B срещи
България може да участва с национален щанд и бизнес делегация в най-голямото изложение за вносни стоки в Китай
Организира се 2-ри Българо-турски бизнес форум с B2B срещи в Банско през юни
Организират се B2B срещи с успешни белгийски компании в София
АБОНИРАЙТЕ СЕ за единствения у нас тематичен бюлетин
НОВИНИТЕ ОТ БЪЛГАРСКАТА ИНДИСТРИЯ
на специализирания портал IndustryINFO.BG.
БЕЗПЛАТНО, професионално, всeки ден на вашия мейл!
24.04.2023 | Национален семинар запознава с възможностите за финансиране на проекти за зелена енергия по НПВУ
24.04.2023 | Rittal представя преимуществата на най-новия си мрежов шкаф на онлайн събитие
24.04.2023 | Не пропускайте Automotive & Battery Forum 2023
21.04.2023 | Събитие представя ролята на микрокогенерацията с горивни клетки в енергийната система
19.04.2023 | Обявиха датата на тазгодишното състезание по откриване на скрити течове
24.04.2023 | Национален семинар запознава с възможностите за финансиране на проекти за зелена енергия по НПВУ
24.04.2023 | Rittal представя преимуществата на най-новия си мрежов шкаф на онлайн събитие
24.04.2023 | Не пропускайте Automotive & Battery Forum 2023
21.04.2023 | Събитие представя ролята на микрокогенерацията с горивни клетки в енергийната система
19.04.2023 | Обявиха датата на тазгодишното състезание по откриване на скрити течове
Действителни собственици на настоящото издание са Теодора Стоянова Иванова и Любен Георгиев Георгиев
ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ И ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ
Условия за ползване
Изисквания и условия за реклама
Карта на сайта
© Copyright 2010 - 2023 ТИ ЕЛ ЕЛ МЕДИА ООД. Всички права запазени.