Industry Info  
Festo
Festo

Николай Хаджидончев пое ръководството на Тева Фармасютикълс и в Гърция

03.02.2023   |   Начало»Бизнес
Редактор
Мира Станкова
Мира Станкова
Мира Станкова Редактор
Мира Станкова

Изпълнителният директор на Тева Фармасютикълс в България Николай Хаджидончев поема ръководството на компанията и в Гърция. Промяната става факт от февруари 2023 г., съобщиха от компанията.

"Щастлив съм да поема отговорността за управлението на екипа на Тева и в Гърция. Уверен съм, че с професионалния и мотивиран гръцки екип на компанията ще продължим да стимулираме създаването на стойност за пациенти, служители и други заинтересовани страни", заяви Хаджидончев. Той добави, че пред компанията в България и Гърция има много възможности и изрази увереност, че двата екипа ще ги реализират успешно.

Николай Хаджидончев има дългогодишен опит във фармацевтичната индустрия. От октомври 2011 г. до 26 юли 2016 г. е генерален мениджър на Тева Фармасютикълс България, а след придобиването на Актавис от Тева Фармасютикълс, става изпълнителен директор на Тева в България.

     
Източник: Тева Фармасютикълс България

Ключови думи: Тева Фармасютикълс   фармацевтична индустрия  

Област: Кариери  

Fanuc
АББ България ЕООД
FANUCМехатроникс

Подобни статии

Schneider Electric
ЦИЕС
Л-Клас
СПМ Инструмент България ЕООД

АБОНИРАЙТЕ СЕ за единствения у нас тематичен бюлетин
НОВИНИТЕ ОТ БЪЛГАРСКАТА ИНДИСТРИЯ
на специализирания портал IndustryINFO.BG
БЕЗПЛАТНО, професионално, всeки ден на вашия мейл!


LD
Balkan Services
Последно от Бизнес
Мехатроникс
IndustryInfo

Действителни собственици на настоящото издание са Теодора Стоянова Иванова и Любен Георгиев Георгиев

ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ И ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ
Условия за ползване
Изисквания и условия за реклама
Карта на сайта

© Copyright 2010 - 2023 ТИ ЕЛ ЕЛ МЕДИА ООД. Всички права запазени.

  ФИРМЕНА ПУБЛИКАЦИЯОНЛАЙН СЪБИТИЯБизнесТехнологииОбществени поръчки/ТърговеИндустриално видеоЕкспертноПредстоящоОбяви за работаПроектиСъбития
 

ОЩЕ ПОРТАЛИ ОТ ГРУПАТА

IndustryInfo.BG

ПРЕПОРЪЧВАМ МАТЕРИАЛ


 
 
момент...