

ПОСЕТЕТЕ ОЩЕ СПЕЦИАЛИЗИРАНИ ПОРТАЛИ ОТ ГРУПАТА

12.06.2026 | НКИЗ преговаря за реализацията на проекти в размер на 40 млн. евро
12.06.2026 | Започна изграждането на новата производствена база на Смарт Органик в Божурище
12.06.2026 | Обявиха победителите в конкурса за най-добър младежки стартъп в България за 2026 г.
11.06.2026 | В Италия демонстрират иновативно покривно решение за охлаждане на жилищни сгради
11.06.2026 | Нов метод с креативно рециклиране предлага решение на проблема със замърсяването с пластмаса




H-Retail Automation България получи от Българска агенция за инвестиции (БАИ) сертификат за инвестиция клас "А" по реда на Закона за насърчаване на инвестициите (ЗНИ) за инвестиционен проект "Изграждане на производствена база на метални части за обзавеждане и автоматизация" в гр. Куклен, област Пловдив. От името на компанията сертификатът прие Ян Клемент, управител на H-Retail Automation България.
Размерът на инвестицията на компанията от Люксембург е за над 11 млн. лв., а в периода на осъществяването й ще бъдат разкрити 54 нови работни места. Новото съоръжение ще включва производствена, складова и административна част.
H-Retail Automation България е част от люксембургската семейна група PTU и това e първият завод на PTU в Източна Европа, който улеснява доставките на стоманени изделия, свързани с аптечно оборудване и аптечни роботи (автоматизирани складове) на европейския пазар, посочват от БАИ.
Източник: БАИКлючови думи: БАИ автоматизация метални части роботи автоматизирани складове
Област: Бизнес
FANUC задълбочава сътрудничеството с NVIDIA
ЕС опростява прилагането на AI регулациите – какво означава това за сектора на машиностроенето
Възможност за участие в B2B срещи по време на GITEX AI Europe
Лайпцигският панаир надгражда успеха на Intec и Z с нови стратегически партньорства
Rockwell Automation подкрепя европейската индустрия с нов високотехнологичен клиентски център
АБОНИРАЙТЕ СЕ за единствения у нас тематичен бюлетин
НОВИНИТЕ ОТ БЪЛГАРСКАТА ИНДИСТРИЯ
на специализирания портал IndustryINFO.BG.
БЕЗПЛАТНО, професионално, всeки ден на вашия мейл!
09.06.2026 | Над 2500 фирми са подали заявления за финансиране на нови модели в производството по ПКИП
08.06.2026 | Започна кандидатстването по първата покана на ERC за финансиране на новаторски научни изследвания
08.06.2026 | Вагоно-ремонтният завод в с. Самуил повишава енергийната си ефективност с финансиране по ПКИП
05.06.2026 | ЕК одобри 288 млн. евро държавна помощ за два микроелектронни проекта в Германия
04.06.2026 | Откриха хибриден комплекс с ФЕЦ и батерийна система край Мъглиж

09.06.2026 | Над 2500 фирми са подали заявления за финансиране на нови модели в производството по ПКИП
08.06.2026 | Започна кандидатстването по първата покана на ERC за финансиране на новаторски научни изследвания
08.06.2026 | Вагоно-ремонтният завод в с. Самуил повишава енергийната си ефективност с финансиране по ПКИП
05.06.2026 | ЕК одобри 288 млн. евро държавна помощ за два микроелектронни проекта в Германия
04.06.2026 | Откриха хибриден комплекс с ФЕЦ и батерийна система край Мъглиж
Действителни собственици на настоящото издание са Теодора Стоянова Иванова и Любен Георгиев Георгиев
ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ И ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ
Условия за ползване
Изисквания и условия за реклама
Карта на сайта
© Copyright 2010 - 2026 ТИ ЕЛ ЕЛ МЕДИА ООД. Всички права запазени.