Industry Info  
Industry InfoSchneider ElectricФилкаб
Л-Клас
Последно от новини

04.10.2023   |   Universal Robots и Konica Minolta представят решения за Индустрия 5.0 на събитие в Пловдив


02.10.2023   |   ЗОРА откри нова логистична база за 30 млн. лв. в Индустриален парк София – Божурище


02.10.2023   |   Над 1000 изложители от 45 държави вече са заявили участие в drupa 2024


02.10.2023   |   Weidmueller представи нова серия универсални релета с ултракомпактен дизайн


02.10.2023   |   Новости при задвижванията за пакетиращата индустрия представят на Industrial Tech Forum от Шнайдер Електрик България

CAD PointСПЕЙСКАДАдара ИнженерингАмер Спортс
Festo
Festo

В процес на подготовка е специалното издание Иновации в машиностроенето

10.08.2022   |   Начало»Бизнес
Редактор
Пепа Петрунова
Пепа Петрунова
Пепа Петрунова Редактор
Пепа Петрунова

Иновации в машиностроенето е най-новият проект на издателство TLL Media, който дългогодишната аудитория на сп. Инженеринг ревю може да очаква тази есен.

Изданието ще бъде единствено по рода си, тясноспециализирано уеб и печатно списание на български език за най-съвременните технологии и продукти за машиностроене. Ще представи най-интересното в сектора: дигиталното настояще и бъдеще на машините, най-активните и иновативни фирми, продукти, решения в България.

Екипът на проекта очаква подготовката му да приключи в средата на август, но премиерата и стартът на разпространението на изданието ще бъде на водещото изложение MachTech & InnoTech, което тази година ще се проведе от 13 до 16 септември в Интер Експо Център в София.

Иновации в машиностроенето е насочено към всички, които се интересуват професионално от съвременните технологии и продукти за машиностроене. Разпространява се безплатно сред широката аудитория специалисти в българската промишленост и до целия спектър от фирми в сектора.

Новото специално издание на сп. Инженеринг ревю, както и другите нови броеве на списанията, ще могат да се получат безплатно от посетителите и участниците на изложението MachTech & InnoTech 2022 на двата щанда на издателство TLL Media – на първия щанд във фоайето и на щанд D11 в зала 2.

Изданието ще бъде презентирано и ще може да се получи и на щандовете на издателството на Robotics Strategy Forum 2022 (19 – 20 септември 2022 г.) и на изложенията за хранително-вкусовия сектор в Интер Експо Център (5 - 8 октомври 2022 г.).

Редакционният екип традиционно търси пресечната точка между най-новото и актуалното в сектора и практическата ориентация на статиите, така че изданието да е информативно и полезно за читателите.

Сред най-интересните теми в Иновации в машиностроенето ще бъдат:

  • Дигиталната трансформация в машиностроителния сектор
  • Иновациите, променящи света на инструментите
  • (Р)еволюцията на роботите и високотехнологичната автоматизация в машиностроенето
  • Съвременните металорежещи машини – надеждни и прецизни
  • Прогресът на адитивното производство
  • Автомобилната индустрия – поглед напред

Очаквайте Иновации в машиностроенето през септември, но се подсигурете да го получите безплатно, като заявите абонамент за него отсега.

     
Източник: TLL Media

Ключови думи: TLL Media   Иновации в машиностроенето   Инженеринг ревю   MachTech & InnoTech  

Област: Машиностроене  

Fanuc
FANUC
Подобни статии

Присъединете се към премиерното събитие за индустриални технологии Industrial Tech Forum – Sofia 2023


Дебютният Industrial Tech Forum – Sofia ще ни отведе в дълбините на автоматизацията през октомври


Започва Архитектурно-строителна седмица 2023


Обектно-ориентирани технологии в инженерното проектиране


Каммартон България представя решения за модернизация на металообработката на MachTech&InnoTech 2022

Schneider Electric
Филкаб
Л-Клас

АБОНИРАЙТЕ СЕ за единствения у нас тематичен бюлетин
НОВИНИТЕ ОТ МАШИНОСТРОЕНЕТО
на специализирания портал MachineBuilding-Bulgaria.com
БЕЗПЛАТНО, професионално, всяка седмица на вашия мейл!


LD
Transfer Multisort Electronik
Industrial Tech Forum 2023
Последно от Бизнес

28.09.2023   |   NXP Semiconductors разширява изследователската и развойната си дейност с нови инвестиции в Европа


28.09.2023   |   Българският министър на иновациите и представители на Държавния университет на Аризона обсъдиха сътрудничество в микроелектрониката


28.09.2023   |   Неизползван потенциал за около 40 GW инсталирани наземни вятърни мощности е налице у нас


28.09.2023   |   Какви са тенденциите в европейския електроенергиен сектор през 2023 г.


28.09.2023   |   Първият изцяло електрически подемник за лодки пести до 40% от разходите за енергия с помощта на технологии на ABB

 
реклама
LDTransfer Multisort ElectronikIndustrial Tech Forum 2023
Последно от Бизнес

28.09.2023   |   NXP Semiconductors разширява изследователската и развойната си дейност с нови инвестиции в Европа


28.09.2023   |   Българският министър на иновациите и представители на Държавния университет на Аризона обсъдиха сътрудничество в микроелектрониката


28.09.2023   |   Неизползван потенциал за около 40 GW инсталирани наземни вятърни мощности е налице у нас


28.09.2023   |   Какви са тенденциите в европейския електроенергиен сектор през 2023 г.


28.09.2023   |   Първият изцяло електрически подемник за лодки пести до 40% от разходите за енергия с помощта на технологии на ABB

IndustryInfo

Действителни собственици на настоящото издание са Теодора Стоянова Иванова и Любен Георгиев Георгиев

ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ И ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ
Условия за ползване
Изисквания и условия за реклама
Карта на сайта

© Copyright 2010 - 2023 ТИ ЕЛ ЕЛ МЕДИА ООД. Всички права запазени.

  ФИРМЕНА ПУБЛИКАЦИЯОНЛАЙН СЪБИТИЯБизнесИндустриално видеоПредстоящоОбяви за работаПроектиТехнологииОбществени поръчки/ТърговеСъбитияЕкспертноКариери
 

ОЩЕ ПОРТАЛИ ОТ ГРУПАТА

IndustryInfo.BG

ПРЕПОРЪЧВАМ МАТЕРИАЛ


 
 
момент...