ПОСЕТЕТЕ ОЩЕ СПЕЦИАЛИЗИРАНИ ПОРТАЛИ ОТ ГРУПАТА
31.03.2023 | Правителството прие стратегията за дигиталната трансформация на строителния сектор
31.03.2023 | Обявиха носителите на наградите Инвеститор на годината за 2022 г.
29.03.2023 | Вторият по големина вятърен парк в страната Ветроком е с нов собственик
29.03.2023 | ЕК предлага реформа в структурата на пазара на електроенергия в ЕС
29.03.2023 | Община Свиленград изгради 30 kW фотоволтаична инсталация
Лидл България закупи терен с площ 195 219 кв.м в Индустриален парк София – Божурище за изграждане на складова база за готова продукция и пакетирани стоки, административни помещения и офиси и технически помещения, съобщават от Национална компания индустриални зони (НКИЗ).
Инвестицията, чиято прогнозна стойност надхвърля 50 млн. лв., ще създаде над 80 нови работни места.
НКИЗ отчита значителен ръст на инвестициите в проектите, договорени за реализация в държавните индустриални паркове и зони за първата половина на 2022 г. Само в Индустриален парк София – Божурище от декември м.г. до 15 юли 2022 г. са подписани 3 договора за изпълнение на инвестиционни проекти на стойност 61,65 млн. лв. с чуждестранни и български фирми. Близо 40 търговски предприятия са проявили интерес към терени, собственост на НКИЗ, като за посочения период са подадени 15 заявления за инвестиционни намерения от компании от секторите производство на биохрани, козметика, логистика и др., посочват от НКИЗ.
Източник: НКИЗКлючови думи: НКИЗ ритейл логистика складове
Област: Бизнес
Мултивак България Продакшън откри разширението на завода в София
Cognex оптимизира AI базираната система за визуална инспекция In-Sight 2800 с Edge learning функции за логистични приложения
Стартира строежът на голям завод за бронирани автомобили в Бургас
Най-актуалните решения в интралогистиката ще бъдат демонстрирани в Бирмингам в края на март
Lidl откри ново разширение на складовата база в Равно поле
АБОНИРАЙТЕ СЕ за единствения у нас тематичен бюлетин
НОВИНИТЕ ОТ БЪЛГАРСКАТА ИНДИСТРИЯ
на специализирания портал IndustryINFO.BG.
БЕЗПЛАТНО, професионално, всeки ден на вашия мейл!
28.03.2023 | Дубайска компания планира производство на зарядни станции за електромобили в Сърбия
28.03.2023 | Стартира изграждането на нова инсталация за преработка на биоразградими отпадъци в Русе
24.03.2023 | Стартира реализацията на мащабен проект за рециклиране на батерии за електромобили в Германия
22.03.2023 | Изградиха изцяло ново осветление на мост Адата в Пловдив
22.03.2023 | Започна изграждане на канализационната мрежа в кв. Драгалевци
28.03.2023 | Дубайска компания планира производство на зарядни станции за електромобили в Сърбия
28.03.2023 | Стартира изграждането на нова инсталация за преработка на биоразградими отпадъци в Русе
24.03.2023 | Стартира реализацията на мащабен проект за рециклиране на батерии за електромобили в Германия
22.03.2023 | Изградиха изцяло ново осветление на мост Адата в Пловдив
22.03.2023 | Започна изграждане на канализационната мрежа в кв. Драгалевци
Действителни собственици на настоящото издание са Теодора Стоянова Иванова и Любен Георгиев Георгиев
ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ И ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ
Условия за ползване
Изисквания и условия за реклама
Карта на сайта
© Copyright 2010 - 2023 ТИ ЕЛ ЕЛ МЕДИА ООД. Всички права запазени.