ПОСЕТЕТЕ ОЩЕ СПЕЦИАЛИЗИРАНИ ПОРТАЛИ ОТ ГРУПАТА
12.08.2022 | Българска мебелна компания отвори нова производствена база в Ямбол
12.08.2022 | Удължава се срокът за кандидатстване за стажантската програма на R&М България Производство
12.08.2022 | Автоматизират управлението на светофарите в Бургас
12.08.2022 | НЕК търси доставчик на електроизолационни материали
12.08.2022 | За трета поредна година Schneider Electric оглавява класацията на Gartner на веригите за доставки в Европа
В началото на 2021 г. в информационната система на Европейската комисия NANDO беше официално обявена нотификацията на Център за изпитване и европейска сертификация (ЦИЕС) по Регламент (ЕС) 2016/425 относно личните предпазни средства.
Година по-късно, на 25 март ЦИЕС може да се похвали с откриването на собствена лаборатория за изпитване на лични предпазни средства, която е единствена по рода си в България.
Чрез значителна собствена инвестиция ЦИЕС успя да закупи апаратура от водещ производител на нестандартно оборудване, да подготви и обучи висококвалифициран персонал. Лабораторията се намира в модерно оборудвана сграда, състояща се от основна изпитвателна зала и работни офиси, заемащи площ от над 250 кв.м.
В новата лаборатория ще могат да се провеждат изпитвания на най-важните характеристики на трите основни вида маски: респираторни, медицински и текстилни, и изпитване на защитно облекло за определяне на пропускането на аерозоли.
До момента при провеждане на изпитвания на продуктите, компанията използваше услугите на чуждестранни лаборатории.
Предимствата пред останалите европейски лаборатории са, че българските производители на защитни маски ще получават услуги с лесна комуникация, в по-кратки срокове и на по-достъпни цени, посочват от ЦИЕС.
Източник: ЦИЕСКлючови думи: ЦИЕС лични предпазни средства ЕК
MachTech&InnoTech 2022 ще представи решения от последно поколение на световни индустриални брандове
НЕК търси доставчик на електроизолационни материали
За трета поредна година Schneider Electric оглавява класацията на Gartner на веригите за доставки в Европа
Разработват инвестиционна концепция за Водородна индустриална зона - Разград
В Бургас предстои международна конференция в рамките на инициативата Spinoff Bulgaria
АБОНИРАЙТЕ СЕ за единствения у нас тематичен бюлетин
НОВИНИТЕ ОТ БЪЛГАРСКАТА ИНДИСТРИЯ
на специализирания портал IndustryINFO.BG.
БЕЗПЛАТНО, професионално, всeки ден на вашия мейл!
11.08.2022 | НСИ отчита подобрение на бизнес климата в промишлеността и през юли
11.08.2022 | Cognex обяви нова версия на In-Sight Explorer с добавена функционалност за роботизирани приложения
11.08.2022 | Слабо развитата зарядна инфраструктура е основна пречка пред разпространението на електромобилите у нас
11.08.2022 | Индустриална зона Загоре обяви търг за продажбата на терен за производствен обект
10.08.2022 | 200 млн.лв. за собствени ВЕИ мощности ще получат българските компании по НПВТУ
11.08.2022 | НСИ отчита подобрение на бизнес климата в промишлеността и през юли
11.08.2022 | Cognex обяви нова версия на In-Sight Explorer с добавена функционалност за роботизирани приложения
11.08.2022 | Слабо развитата зарядна инфраструктура е основна пречка пред разпространението на електромобилите у нас
11.08.2022 | Индустриална зона Загоре обяви търг за продажбата на терен за производствен обект
10.08.2022 | 200 млн.лв. за собствени ВЕИ мощности ще получат българските компании по НПВТУ
Действителни собственици на настоящото издание са Теодора Стоянова Иванова и Любен Георгиев Георгиев
ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ И ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ
Условия за ползване
Изисквания и условия за реклама
© Copyright 2010 - 2022 ТИ ЕЛ ЕЛ МЕДИА ООД. Всички права запазени.