

ПОСЕТЕТЕ ОЩЕ СПЕЦИАЛИЗИРАНИ ПОРТАЛИ ОТ ГРУПАТА

10.02.2026 | Walter представи нови резбонарезни фрези TD610 Supreme с повишени експлоатационни качества
09.02.2026 | Над 190 млн. ще бъдат умните домове в Европа и Северна Америка през 2029 г.
06.02.2026 | МАЕ анализира потенциала за трансформация при топлофикационните мрежи
06.02.2026 | Нов европейски проект подкрепя декарбонизацията на промишленото отопление
06.02.2026 | Проектът "White Rose" е символ на нов тип градска енергия – дискретна, естетична и обществено полезна



Европейски и други органи по сертификация и лаборатории за изпитване следва да кандидатстват в Главна дирекция "Гражданска защита" към Министерство на вътрешните работи на Обединените Арабски Емирства (ОАЕ), за да получат одобрение услугите им да бъдат признати в ОАЕ.
След дълъг процес на проучване и доказване на компетентност на 25 януари 2022 г. Центърът за изпитване и европейска сертификация (ЦИЕС) бе одобрен от Главна дирекция "Гражданска защита" в ОАЕ като лаборатория за изпитване по редица показатели. С това ЦИЕС стана единствената българска лаборатория, чиито услуги са признати в ОАЕ.
Продуктите, които са включени в листата на ОАЕ и за които ЦИЕС предоставя услуги в качеството си на акредитирана Лаборатория за изпитване на машини, съоръжения и устройства, са битови детектори за газ и осветители за аварийно осветление. Като лаборатория за изпитване на строителни продукти ЦИЕС е одобрен да предоставя изпитване за реакция на огън на вътрешни и външни облицовки на стени и тавани, експандирани винилови стенни покрития, вътрешни подове и подови настилки, горими декоративни материали и др.
ЦИЕС ЕООД
Стара Загора 6006
ул. Индустриална 2, п.к. 131
Тел. +359 (42) 620368
Е-mail: ctec@ctec-sz.com
Web: https://ctec-sz.com/
Ключови думи: ЦИЕС осветление строителство
Архитектурно-строителна седмица 2026 събира секторите на строителството и архитектурата в София през март
Община Котел намали енергопотреблението с над 80% след модернизация на уличното осветление
Избран е изпълнител за новото осветление на стадион "Локомотив" в Пловдив
БАН и Мини Марица-изток ще си партнират в проект за нови строителни материали
Киберсигурността се превръща в критичен компонент на системите за улично осветление
АБОНИРАЙТЕ СЕ за единствения у нас тематичен бюлетин
НОВИНИТЕ ОТ БЪЛГАРСКАТА ИНДИСТРИЯ
на специализирания портал IndustryINFO.BG.
БЕЗПЛАТНО, професионално, всeки ден на вашия мейл!
06.02.2026 | Хенлих предлага високотехнологичните лагери на igus за соларни тракери и вятърни турбини
06.02.2026 | От 3D сканиране до CAD модел с експертите на Спейскад
27.01.2026 | Спейскад представя 3D скенера EinScan Medixa за изработката на ортопедични и протезни изделия
07.01.2026 | Защита от пожар в производствени и асемблиращи предприятия в промишлеността
03.12.2025 | Защо да изберете филтриращите системи за индустриални приложения от Хенлих

06.02.2026 | Хенлих предлага високотехнологичните лагери на igus за соларни тракери и вятърни турбини
06.02.2026 | От 3D сканиране до CAD модел с експертите на Спейскад
27.01.2026 | Спейскад представя 3D скенера EinScan Medixa за изработката на ортопедични и протезни изделия
07.01.2026 | Защита от пожар в производствени и асемблиращи предприятия в промишлеността
03.12.2025 | Защо да изберете филтриращите системи за индустриални приложения от Хенлих
Действителни собственици на настоящото издание са Теодора Стоянова Иванова и Любен Георгиев Георгиев
ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ И ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ
Условия за ползване
Изисквания и условия за реклама
Карта на сайта
© Copyright 2010 - 2026 ТИ ЕЛ ЕЛ МЕДИА ООД. Всички права запазени.